L-Team Stuttgart švenčia pergalę prieš “ESV RotWeiß Stuttgart!

Gruodžio septintą dieną, palaikoma didelio sirgalių būrio, L-Team Stuttgart sukūrė stebuklą.
Vėlų šeštadienio vakarą L-Team Stuttgart svečių arenoje susitiko su grupės lyderiais, be pralaimėjimų šį sezoną žaidusia ESV Rot-Weiß Stuttgart komanda.

Nuo pirmų varžybų minučių kova vyko taškas į tašką.
Po dviejų kėlinių rezultatas – ESV Rot-Weiß Stuttgart 22:28 L-Team Stuttgart. Paskutiniame kėlinyje, likus žaisti 10 sekundžių, L-Team turėjo kamuolį ir keturių taškų deficitą. Komandos kapitonas Jovaldas Palikša pataiko iš trijų taškų zonos ir mažina skirtumą iki vieno taško. Likus žaisti vos kelioms sekundėms Jovaldas Palikša perima kamuolį ir po varžovų pražangos stoja prie baudos metimo linijos. Pirma bauda skrieja pro šalį.

Antras metimas pasiekia tikslą ir rezultatas lygus ESV Rot-Weiß Stuttgart 60:60 L-Team Stuttgart. Pratęsimas vyko taškas į tašką. Likus žaisti 9 sekundėms rezultatas buvo lygus 71:71 L-Team kontroliavo kamuolį. Likus žaisti vos kelias sekundes, Konstantin Stech pataiko iš dviejų taškų zonos ir deda tašką įtemtose ir klampiose varžybose ! ! !

L-Team Stuttgart iškovoja pergalę ir grupėje su šešiomis pergalėmis ir dviem pralaimėjimais užima pirmąją vietą ! ! ! Šaunuoliai vyrai! L-Team Stuttgart dėkoja sirgaliams ir kviečia į kitas varžybas, kurios įvyks jau kitais metai- 2020. 01. 25 d., 19:30, kai namų aikštėje (Hannes-Reiber-Halle Kornwestheim) susitiks su CSV Stuttgart komanda.